יום שני, 3 בנובמבר 2014

מותג מגבוני FreshOnes מציג מכסה רב פעמי למגבוניםאצלנו בבית מגבונים הוא מוצר שנמצא בשימוש יומיומי וזה עוד הרבה לפני שהגמד מחמד פרצה לחיינו.
עם הזמן למדתי איזה מותגים הם המועדפים עלי ואותם אני משתדלת לקנות במארזים ובמבצעים.
שהגמדונת פרצה לחיינו גיליתי כמו כל אמא טרייה ששתי ידיים זה לא מספיק ולכן לפתוח ולסגור את חבילת המגבונים בזמן ההחתלה היה משימה כמעט בלתי אפשרית. את הבעיה הזאת פתרתי בעזרת חבילות מגבונים בעלי דיספנסר והשימוש בהם נעשה בקמצנות בשל העלות המאוד גבוהה של המגבונים האלה. אם הזמן שיכולות ההחתלה שלי השתפרו חזרתי להשתמש במגבונים רגילים ורק בתיק של העגלה שמתי חבילה "יוקרתית" עם דיספנסר.

לכן יותר משמחתי שקיבלתי מוצר גאוני וקטן להתנסות, מדובר במכסה רב פעמי למגבונים.


המכסה "מתלבש" בקלות ובמהירות על כל חבילת מגבונים ומאפשר שליפה מהירה, קלה וחסכונית של מגבונים.
את המוצר הגאוני הזה (שאיך אף אחד לא חשב עליו קודםindecision) הגה אב צעיר שכמוני וכמו רבים אחרים הבין את היתרונות הרבים בשימוש באריזות הדיספנסר אולם לא רצה לשלם את המחיר הגבוה שלהם.
את הפטנט של אותו אב צעיר לקחה חברת דנשר שמבין מוצריה נמצא המותג FreshOnes והוציאה את הרעיון לפועל ולנו ההורים היא מציעה מארז של 2 מכסים במחיר מאוד ידידותי לכיס.
בלי ספק מדובר במוצר קטן שעושה את ההבדל ובאמת בקלות שיא אריזת המגבונים הרגילה שלי "זכתה" להתחדש במכסה שגם מפריד את המגבונים ביעילות רבה אחד מהשני דבר המונע ביזבוז מיותר של מגבונים.
רוצים לראות באיזה קלות זה עובד?


את המכסים ניתן להשיג במגוון צבעים :תכלת,ורוד,צהוב וירוק במחיר של 15 ש"ח לזוג מכסים.
לפרטים נוספים על מוצרי FreshOnes : "דנשר"

תהנו kiss


 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה