יום שני, 25 ביולי 2016

חברת "אל תשלם יותר" DPM , כי בשביל עיצוב לא צריך לשלם יותר


חברת "אל תשלם יותר"  DPMבבעלות אשר אהרון, נותנת מענה איכותי ויצירתי בתחום העיצוב בארץ ובעולם. החברה הוקמה בשיתוף פעולה בין מעצבים ישראלים ומעצבים בינלאומיים וסינים שיחד נותנים מענה בהתאמה לקונספט העיצובי, הייחודי של כל לקוח. עובדי החברה בארץ ובחו"ל הופכים את חלומות המעצבים והארכיטקטים למציאות שמבטאת יצירתיות וייחודיות. חברת DPM מקשרת בין פרויקטים ומיזמים בארץ ובעולם לבין חברות גלובאליות שמבצעות פרויקטים רחבי היקף בסין ובעולם. לחברה צוות של 20 עובדים בסין (אזרחים סיניים) רובם כיהנו בתפקידי ניהול ומכירות בכירים בחברות ענק בסין ובעלי ניסיון רב בתחום.

החברה מעריכה שכל אחד מלקוחותיה חוסך כ-40% בהשקעה על הפרויקט. בנוסף נהנים לקוחותיה ממגוון רחב מאוד של אפשרויות בכל קטגוריה, בניגוד לחברות בארץ שמציעות מוצרים מהמלאי הקיים וגם לא תמיד את החידושים האחרונים. החברה נותנת מענה כוללני לפרויקטים: ריהוט מלא למשרדים, בתי מלון, בתי אבות, בתי אבות סיעודיים. ריהוט משלים: מוצרי גן ונוי, תאורת פנים וחוץ ועוד. כל זאת ע"פ מפרטים המתקבלים מהארכיטקטים של הלקוח. DPM מלווה את המיזם מתחילתו ועד הרכבת הציוד באתר. הפרויקט  מלווה ע"י צוות מקצועי בארץ ובסין. המוצרים בהתאמה לדרישות התקן במדינה בה מסופקת הסחורה.
כל המוצרים המשווקים ע"י החברה מיוצרים במפעלים מובילים שעל לקוחותיהם נימנים בתי מלון יוקרתיים בעולם בינהם: HYATT, SHARATON SHANGRILA, MARRIOTT, HILTON  ועוד רשימה ארוכה. (מצורפת רשימת בתי המלון) החברה ביצעה לאחרונה פרויקטים בארץ ובעולם בינהם: סוויטות שחמון אילת, בית אבות "פרוטיאה בהר"- שורש, ונווה אורנים בגדרה, חברת לובינסקי, פרוייקטים באורלנדו, ניו יורק ואנגולה.

אחד הפרוייקטים של החברה מלון "בראון ביץ" תל אביב, זכה בתואר הנחשק המלון הכי מעוצב בעולם, באתר המלצות הנופש הנחשב JETSETTER שכינה אותו "הריביירה הישראלית". בין נימוקי הזכיה: "הצבעוניות של המלון מקנה תחושה של מועדון חוף, עוד נכתב על המנורות הספות, המראות, והעיצוב הטרופי של המעליות והמראות. על מלאכת העיצוב הופקדו: המעצבת אלין ליקא לנגליב, שלמעלה מעשור מעצבת בתי מלון בארץ ובעולם, בתמיכתה המלאה של יפעת זאבי, מעצבת פנים, מנהלת את המשרד בישראל.
אלין ליקא לנגליב: "הקונספט הכללי הוא כשם המלון : Brown Beach House
כשאני שומעת את צמד המיליםBEACH HOUSE  אני מיד חושבת על נופש ליד הים. על צבעים בהירים. על חופש, קיץ, בעיקר על ליפסטייל של Resort כמו שהריביירה הצרפתית או בית באזור טרופי כלשהו עם דקלים בננות ואננסים. אני חושבת על קש קלוע, וילונות לבנים וכוסות "הוריקן" הרי הם פמוטי נרות מיוחדים המשמשים בעיקר באוויר הפתוח. כוס הזכוכית מגינה על הנר שלא יכבה מהרוח. עם זאת אני לא שוכחת לצקת את התוכן הזה לתוך הסממנים הקיימים והמושרשים כ"כ במיתוג של רשת המלונות בראון שהם אורבניים ואם תרצו -גבריים יותר כגון כוורת המעוינים או שימוש בשער וינטג' של מגזין פלייבוי על הקיר.

המלון משקף ערכי אירוח בינלאומיים. עיצוב אקלקטי שמשלב פרטי עיצוב מכל העולם יחד עם פריטים של מעצבים מקומיים. אלין מציינת את שיתוף הפעולה יוצא הדופן עם חברת DPM בראשם יפעת זאבי המנהלת את החברה בארץ. יפעת עם הצוות בארץ ובחו"ל הביאו לידי ביטוי את רצונותיה של המעצבת והפכו את החלום למציאות, שזכתה להכרה בינלאומית. עוד מוסיפה אלין: "זה לא סוד שחלק נכבד מהחברות המובילות בעולם מייצרות כיום את הפריטים שלהן בסין. המקצועיות של  DPM עם הצוות המקצועי שלה, לאתר את הפריטים שיהיו הדבר הבא בעיצוב עוד לפני שעוזבים את יבשת המזרח.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה