יום שבת, 13 בנובמבר 2021

שקית הפלא של בני, הקסם שלי במגירת הירקות

היום שהכי מתסכל אותי בשבוע הוא יום חמישי. היום שבו אני מנקה את המקרר וזורקת כמעט תמיד ערמות של ירקות וירק שנקנה טרי רק ימים ספורים קודם. על מנת למנוע את הבזבוז העצום ניסיתי לא מעט שיטות סבתא ופטנטים איך לשמור על הירקות טריים לאורך זמן אך רובם לא האריכו את חיי המדף של הירקות וחלקן אף קיצרו אותם.

אם גם אתם נמנים עם זורקי הירקות ומתוסכלים מהבזבוז הכלכלי הלא קטן תשמחו לעשות הכרות עם 'שקית הפלא של בני'.

שקית הפלא היא שקית נושמת בטכנולוגיה מתקדמת, משמרת טריות של ירקות ופירות במקרר הביתי גם לשבועיים ויותר. השקית ניתנת לשימוש רב פעמי, לתקופה של 3 חודשים ויותר, שבסופם ניתנת למחזור (עומדת בכל תקני איכות הסביבה).

'שקית הפלא של בני', עושה שימוש בטכנולוגיה ירוקה, מווסתת את הלחות, מנדפת עודפים, שומרת על הירקות יבשים וטריים ומשמרת את הטעם, המרקם, הריח ובעיקר על הערכים התזונתיים של הירקות.

את שקית הפלא מביא לנו גיא פרנס, איש הגליל שבמסגרת עבודתו ביקר במעל 60 מדינות בעולם ונחשף למוצר ייחודי שפותח ומיוצר בגליל ומשמש ליצוא ירקות ופירות במכולות קירור. גיא שם לב לתופעה מרגיזה שכל אחד ואחת חווה בביתו. הירקות והפירות נראים טריים ומזמינים בסופר, אך כבר לאחר מספר ימים בודדים המלפפונים נהיים מעופשים, העגבניות משחירות, הפירות מתייבשים והעלים הירוקים מצהיבים ומשם דרכם קצרה, היישר לפח האשפה. גיא החליט להביא למקרר הביתי את הטכנולוגיה בה השתמשו עד היום רק בבתי אריזה, מתוך כוונה להוריד את כמות הירקות הנזרקים לפח. "שקית הפלא" הותאמה למקרר הביתי, במידות שלה וביכולת לעשות בה שימוש חוזר, רב פעמי. כאות הערכה להשראה שקיבל מאביו, "בני", חקלאי, אגרונום, ויזם בעצמו, החליט לקרוא על שמו את השקית.

"כבר מהניסויים הראשונים שעשיתי בבית, בבתי חברים ובני משפחה, הופתעתי כל פעם מחדש לגלות שיש כאן מוצר מנצח. היכולת של השקית לשמר טריות משנה איכות חיים והרגלי הצריכה. בעוד הסטטיסטיקות מדברות על 30-40% מהירקות והפירות הטריים, שנצרכים עבור כלכלת משפחה ממוצעת, נזרקים לפני שנעשה בהם שימוש", מספר גיא פרנס. "עם שקית הפלא גילינו שמפסיקים לזרוק ירקות ופירות לפח", הוסיף גיא.

התוצאות מדברות בעד עצמן, הירקות והפירות נשארים טריים, יפים וחזקים אפילו  שבועיים ויותר, העלים הירוקים מחזיקים רעננים עד חודש ימים. בשקיות עושים שימוש חוזר, מנגבים אותן ומשתמשים שוב בקנייה הבאה. יש כאן חיסכון אדיר בכסף, בזמן יקר ובנוסף הנושא האקולוגי זועק בהיבט של צריכה נבונה, צמצום פסולת ושימוש בשקית רב פעמית הניתנת למחזור. "תרומתנו הצנועה להפיכת העולם למקום טוב יותר" מוסיף גיא.

 

לפרטים נוספים ולהזמנות : שקית הפלא של בני


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה