יום חמישי, 30 באפריל 2020

חידושים ברוח הקורונה בסטודיו אהבה קטנהלאחר כחודשיים של השבתת מוסדות החינוך בעקבות התפרצות הקורונה מסתמנת חזרה הדרגתית בתנאים מגבילים לכיתות הלימוד. הילדים על מנת לשמור על ביטחונם האישי וביטחון הסובבים חייבים להצטייד במסכות פנים.
מנבירה קצרה ברשת גיליתי שסטודיו "אהבה קטנה " השיק קולקציה של מסיכות פנים מעוצבות מכותנה איכותית, רב פעמיות וצבעוניות, שיעזרו לעבור את התקופה הזו עם חיוך (אפילו שהמסיכה מסתירה...). בעזרת מדבקות מקסימות וייעודיות להדבקה על בד, שמגיעות עם המסיכה, אפשר לעצבה כל פעם מחדש.
המסיכות עשויות כותנה ומגיעות ב-4 דוגמאות (כוכבים, פרחים, צבע ורוד חלק וצבע תכלת חלק). המסיכה הינה בגודל סטנדרט -  17*10 ס"מ; כל מסיכה מגיעה עם גיליון המכיל 120 מדבקות נייר מעוצבות חד פעמיות, המתאימות להדבקה על בד. המדבקות כוללות דמויות שונות - בהתאם לדגם שנבחר ומגוון משפטים, כמו: "גם חיוך זה מדבק:)", "גיבור/ת על בפעולה", "החיוך עדיין כאן:)", "אפצ'י תמים", "הצלתי את העולם", "היי, זה אני", "לבריאות".
מחיר ערכה הכוללת מסכה וגליון מדבקות: 29 ₪בנוסף, מציעה "אהבה קטנה" לשמח את המשפחה, החברים ואת עצמכם עם עוד מתנות קטנות, מעוצבות ומחוייכות - כולן עם אמירה אישית - שיודעות לתמוך ולעודד בלי לומר מילה.
·        שלט מגנט מעוצב לדלת הבית או החדר, עם כיתובים מחוייכים כמו: "כאן מתבודדים בכיף", "אהבה זו המגפה הכי מדבקת", "אוהבים אתכם מרחוק", "כן, אנחנו בבית!", "כבר שטפת ידיים היום?", ועוד. הדפסה על דף פוטו איכותי בציפוי קפסולציה. ניתן לבחור בין מבחר דוגמאות רקע. מידות 10*20 ס"מ. מחיר: 25 ₪.

·        30 מדבקות עגולות לעידוד שטיפת ידיים: להזכיר לילדים (ולהורים...) שהם גיבורים שמנצחים את הקורונה! עם כיתובים כמו: "אורי מחסל את הנגיף!", "יהונתן אלוף העולם בניקיון!", "נועה גיבורת על!", ועוד. מדבקות ויניל עגולות בקוטר 3.3 ס"מ, מודפסות בגימור מט. גיליון 1 בגודל 13*18.5 ס"מ. ניתן לבחור בין מבחר דוגמאות רקע. מחיר: 16 ₪.

·        יומן זיכרונות והשראה, מזכרת מהתקופה ההיסטורית שאנו חווים, בכריכה קשה או רכה עליה רשום: "זכרונות מהבידוד", "יומן קורונה", "יומן המסע של ...", "אתה נמצא במקום בו נמצאות מחשבותיך", ועוד. מחברת בגודל A5  - שורות או חלק. 70 דף. ספירלה מתכת בצבעי לבן, כסוף או שחור, לפי הקיים במלאי. ניתן לבחור בין מבחר דוגמאות רקע. מחיר: 28 – 35 ₪. (תלוי בכריכה).

·        קופסאות משחק: קופסת מתכת איכותית בגודל 19 *12.5 ס"מ: ארץ עיר (מכילה 40 טבלאות משחק מעוצבות ו-2  מכשירי כתיבה);  צבעים (24 צבעי שעווה דקים באיכות מעולה) ; איקס עיגול; דוקים (קופסת מתכת מלבנית בגודל 8*18.5  ס"מ. 41 קיסמי עץ ארוכים). ניתן לבחור בין מבחר דוגמאות רקע מחיר: 34 ₪.
    מספרים (20 ספרות פלסטיק מגנטיות; אותיות (22 אותיות פלסטיק מגנטיות). מחיר: 42 ש"ח. 
·        לוח הצלחה או מידות טובות, שיעשה סדר ויעזור לשמור על השגרה והשפיות: ממלאים אחר מטלות, מתנהגים בחביבות (גם כשקשה...) ומסמנים את ההישגים בלוח. בסוף השבוע רואים שכשמשתדלים – הכול אפשרי! מוחקים - ומתחילים מחדש... גיליון בגודל A4. הדפסה על דף פוטו איכותי בציפוי קפסולציה, בצירוף טוש מחיק, לשימוש רב פעמי. ניתן לבחור בין מבחר דוגמאות רקע. מחיר: 29 ₪.


את המתנות אפשר להזמין בקלות באתר הסטודיו: אהבה קטנה
 ולקבל במשלוח ישיר לבית.קרדיט צילום : סטודיו אהבה קטנה, יח"צ.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה