יום ראשון, 26 באפריל 2020

חוגגים עצמאות עם Giacobazzi, למברוסקו לבן בעיצוב חגיגי


יום העצמאות השנה יהיה בלי ספק שונה מבעבר. מדינתנו הקטנה תחגוג את יום עצמאותה כשתושביה נמצאים בסגר בבתים. ולמרות כל זה אסור לנו לא לשמוח ולחגוג היום יותר מתמיד את חירותינו. הדרך הטובה ביותר לחגוג השנה היא בלי ספק עם יין טעים ואיכותי ובלי לחשוש מלהפר את חוקי התנועה (אם שותים לא נוהגים).
במיוחד לרגל יום העצמאות ה-72 למדינת ישראל, מהדורה מיוחדת של למברוסקו לבן מבית Giacobazzi בבקבוק לבן ויוקרתי,  בעיצוב מיוחד ברוח יום ההולדת למדינה.


Giacobazzi הלבן, הינו הלמברוסקו לבן חצי יבש, עם כ-9% אלכוהול, בעל ניחוחות עשירים של פרחים ופירות. בעל טעם אלגנטי ופירותי, ומתיקות קלה שמאוזנת על ידי הרעננות. יין מגוון מאוד, המתאים לשתייה בפני עצמו כאפריטיף אך יכול ללוות גם ארוחות שלמות, במיוחד מנות דגים, גבינות רכות ועוגות רכות. הלמברוסקו יכול להתאים למגוון סוגי מאכלים ולמגוון אירועים שמחים שניתן לחגוג ביחד או לבד ובמחיר נגיש הן לקהל הצעיר והן לכל מי שאוהב ליהנות מיין קליל וחגיגי במחירים נוחים.

Giacobazzi הינה סדרת יינות מבעבעים בסגנון למברוסקו, , עם אחוז אלכוהול של כ- 9%. היינות מיוצרים באיטליה בשיטת שארמט (Charmat) מענבי למברוסקו ומונטה-ריקו. משפחת Giacobazzi הקדישה דורות שלמים לטיפול בכרמים והפקת יינות. בחלוף הזמן, הפך השם Giacobazzi לשם נרדף ללמברוסקו. היקב ממוקם במודנה שבחבל אמיליה באיטליה, אזור הנחשב ללב הלמברוסקו האיטלקי המקורי.  היינות מסדרה זו מתאימים למגוון רחב של אפשרויות צריכה: אפרטיף וארוחות קלות, פיקניקים ומסיבות.

Giacobazzi לבן מצטרף לשני היינות בסדרה:
·       למברוסקו אדום חצי יבש  - יין חצי יבש, בעל צבע אדום עמוק עם השתקפויות בצבע סגול. היין בעל ניחוח פרחוני נפלא עם רמזים של תות שדה ודובדבני מרשינו. הטעם החצי יבש מאוזן באופן נעים על ידי הרעננות, ומבליט את טעמי הפירות האדומים.
מומלץ להגיש בטמפרטורה של 10-13 מעלות.

·       למברוסקו רוזה חצי יבש  - יין בעל צבע ורוד מבריק, ניחוחות של פרחים עם רמזים של סיגליות. הטעם אלגנטי ופירותי, חצי יבש עם סיום של פירות אדומים.
מומלץ להגיש בטמפרטורה של 8-11 מעלות.

* מחיר המוצר החדש יהיה זהה לשאר מוצרי הסדרה ויעמוד על  25 ₪. ניתן לרכוש בחנויות וברשתות השיווק ולהזמין באתרי האונליין של רשות השיווק המובילות וחנויות היין הנבחרות.
­­­­­­

קרדיט צילום: אייל קרן   


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה