יום רביעי, 17 בדצמבר 2014

קסידי מציגה קולקציית חורף 2014/15 בסימן מסע על גג העולם


      
הוזמנתי להשקת קולקציית החורף של קסידי בוטיק בחנות הרשת הממוקמת בכיכר השעון ביפו.
במרכז רחוב רזיאל שבתאורת הלילה אפוף באווירה של חו"ל נמצאת החנות החמימה והאינטימית.
בסיור מהיר על המדפים קשה היה שלא להתאהב בקולקציית החורף והתמלאתי ברצון עז לאמץ לארוני כמה פריטים.   

בקולקציה ניתן למצוא מצד אחד שלל של פריטים בצבעי האדמה הטבעיים, צבעוניות של חומים בשילוב צבעי עור, כאמל, זית, אופ-וויט, בורדו ואפור על גווניו.
 
ומצד שני פריטים עם נגיעות של צבעים מהעולם הטכנולוגי כגון :כחול אלקטריק, צהוב זרחני אדום עז וירוק.
 

המוטו שמוביל את קסידי בוטיק : חופש ללא גבולות כל יום בוחנים את הקצה, בא לידי ביטוי בשילובי בדים לא סטנדרטים, כביסות ושטיפות בעבודות יד, אשר נותנים תחכום למראה עירוני במעיל פרקה עם כיסים גדולים עם בטנת פרווה (סינטטי) בצביעה ייחודית עם מראה USED. גם סריגים בסריגה גסה כמו עבודות יד בחוטים בטקסטורה מתחלפת בשילוב של רצועות פרווה, שמזכירים טקסטורות מהטבע, וכמובן פונצ'ו גדולים ושכמיות עשירות ומכנסי אוברסייז מסריג.             
 
בקולקציה נלקחו השפעות של אלמנטים  ממסעות מסביב לעולם וגם של חיבור בין העבר לעתיד , המשלבת את המינימליזם של שנת ה- 60 והתחייה של המודרניזציה,  השפעות של אלמנטים ארכיטקטוניים של מדע בדיוני בתחכום וצבעוניות של טון לטון על בדים בטכנולוגיה גבוהה, בשילוב של חומרים מהטבע. בדים נפחיים ,דו צדדים ,קווילטים במגע טבעי, מעילים שעירים, מכנסי קווילט וטופים מנופחים. שימוש בחומרים במשקל נוצה, מניילון בפריטים לא צפויים כגון: מעילי פוך שמגיעים עד הברך. אפקטים ב- 3D בבדים טכנולוגיים או שילוב של מרקמים של בדים שונים שיוצרים את המראה העתידני, במעילי אופנועים קשוחים ביותר.  לוק של הספייס קאובוי, קצת מערב פרוע,שימוש  בפרנזים ואלמנטים אתנו אינדיאנים, השפעה של דור חדש של נוודים, נוודים אורבנים שחיים את החיים בחברה ידידותיית לסביבה, רעיון חדש שיבנה משאריות  מהעולם הישן. זה בא לידי ביטוי בקולקציה בבדים אותנטיים ופריטים על זמנים עם לוק פולקלוריסטים של סריגים עם טקסטורות במראה שכבות צלליות א-סימטריות ופרנזים עם שיק דנדי, פריטים שקל ללבוש וקלים לטיפול,באיכות גבוהה מאד.
 
לרשימת סניפים : סניפים קסידי בוטיק
 
 
תתחדשו kiss
 
 


 
 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה