יום רביעי, 4 בינואר 2023

מותג הקוסמטיקה SR COSMETICS משיק את סדרת ReBorn

מותג הקוסמטיקה המוביל SR COSMETICS משיק את סדרתReBorn 

מדובר בסדרה בוטנית המתבססת על מחקרים קליניים של תאי גזע צמחיים, מסורות של צמחי מרפא, מרכיבים יחודיים ובסינרגיה של טכנולוגיות מתקדמות המטפלים בכל אותם הגורמים לדלקות עור. תאי גזע צמחיים הם הכח המחדש לריפוי נזקי עור הנגרמים מדלקות העור הסמויות. מוצרי הסדרה מכילים מיקרו-פילרים ברמת ריכוז גבוהה, התורמים למילוי קמטים ולמיצוק העור.

המוצרים בסדרה:

Phyto stem cell Face serum   - פיטו סרום

סרום ״ביו-אנרגטי״ ייחודי בטכנולוגיית תאי גזע צמחיים. מרכיביו משורש Centella Reversa משולבים עם פקטורי גדילה EGF הפועלים ברמה התאית, לחידוש, הצערת מרקם העור ותיקון נזקים מצטברים. נצפה להשטחת עומק הקמטים, צמצום נקבוביות מורחבות והגברת ההידרציה הטבעית למיצוק ומתיחה לאורך זמן. מכיל פפטידים ביו פונקציונליים, להרגעת פעילות יתר של שרירי הפנים, חומצות אמינו להגברת ההידרציה ולעידוד ייצור קולגן ואלסטין.

אופן השימוש: למרוח תוך עיסוי קל על עור פנים נקי עד להספגה, בין 1-2 פעמים ביום.

 Bio Placenta Face cream ביו פלצנטה קרם

קרם עוצמתי ייעודי בטכנולוגיית תאי גזע צמחיים משורשCentella Reversa. פעולתו האקטיבית משפיעה על כל תהליכי התחדשות העור, עיכוב סימני הזדקנות ומניעת נזקי העור הבעייתי ברמה התאית. הפורמולה האנרגטית משולבת עם צמח השרעול, המעודד יצור קולגן וצמחי מרפא בוטניים, המשולבים עם חומצות להבהרת כתמי עור. השילוב עם פקטורי גדילה EGF, ביו פלצנטה ומרכיבי פילרים נוספים, תורמים לשיקום אינטנסיבי של העור ומהווים חלופה אקטיבית לפעולות אסתטיות שונות. הביו פלצנטה קרם מגיע באריזה חדשנית שבה הקרם יוצא בלחיצה בצורה סטרילית ונקיה.

אופן השימוש: למרוח תוך עיסוי קל על עור פנים נקי עד להספגה, בין 1-2 פעמים ביום. 

מוצרי הסדרה מתאפיינים בניחוח עדין ונעים והם קלילים למריחה ונספגים בעור בצורה מושלמת ומותירים אותו נעים ורך למגע.

מוצרי הסדרה מכילים חומרים פעילים וניתנים לרכישה רק אצל קוסמטיקאיות מורשות.

לפרטים נוספים ורכישה: Collection  ReBorn

 אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה