יום רביעי, 25 באוגוסט 2021

ויטמינצ'יק פרי: מחיות פרי באריזת פאוץ' לילדים

 

ויטמינצ'יק, המותג הישראלי הוותיק והמוביל בישראל, הנמצא בכל בית בישראל. מתרחב ומשיק סדרת מוצרים חדשה:

ויטמינצ'יק פרי - מחיות פרי באריזת פאוץ' לילדיםהמכילים פירות בלבד וויטמין C. 


כהורים, אנו מעוניינים לדאוג לילדינו לתזונה הטובה ביותר, ללמד אותם לבחור את האופציה הנכונה ביותר עבורם ולהעניק להם את המזון לו הם זקוקים בכל מקום ובכל זמן. הפאוצ'ים, מהווים פתרון נהדר להורים, כאשר הם נמצאים מחוץ לביתם ומחפשים אחר פתרון פשוט ונוח ללא התפשרות על תזונת הילדים. 

הפאוצ'ים של ויטמינצ׳יק מעניקים את המענה המושלם לצרכי ההורים והילדים יחד: בחירה טובה ונכונה בתזונה המכילה פירות אמיתיים עם סימון ברור של כמות הפרי בכל מוצר. וכן, ברמת נוחות השימוש כאשר ניתן לקחת את הפאוצ'ים לגינה, לטיול, ואפילו לבית הספר כארוחת ביניים מזינה וטעימה. כמו כן, מדובר בבחירה אהובה וטעימה עבור הילדים. הפאוצ'ים מגיעים באריזה צבעונית, מאויירת ומזמינה שיגרמו גם לסרבני הפירות שבחבורה לטעום ולהתמכר. 

הפאוצ'ים של ויטמינצ'יק פרי מגיעים באריזת 110 גרם, ומכילים מגוון פירות שילדים אוהבים במיוחד, ללא חומרי טעם וריח, מכיל סוכר מהפרי בלבד, ללא חומרים משמרים ומגיעים במגוון טעמים:

·       בננה תפוח
·       אגס תפוח ופירות יער
·       תפוח בננה ותות
·       תפוח בננה ופירות יער
·       אגס תפוח ובננה
·       סלט פירות

לדברי ליהי דר, מנהלת שיווק בחטיבת מזון תינוקות וילדים באסם-נסטלה: "אנו פועלים כל הזמן על מנת להעניק לילדים בישראל את הבחירה הטובה והנכונה עבורם, בחירה בה ירגישו בנוח ההורים והילדים כאחד, כאשר כל אחד מקבל את המענה הנכון והמותאם עבורו. אנו צופים לויטמינצ'יק פרי הצלחה רבה מאחר והוא מעניק חגיגה של פירות מזינים בשילוב עם ויטמינים  לילדים ונוחות מרבית של שימוש מחוץ לבית בכל זמן.


ניתן להשיג בכל רשתות השיווק והפארם

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה