יום שני, 8 באפריל 2019

חדש על מדף הספרים - אפריל 2019

24 שעות
הוצאת "ספר לכל" מציעה את "24 שעות", מותחן פסיכולוגי ואינטליגנטי שכתבה קלייר סיבר. אמילי, החברה הכי טובה של לורי, גיבורת המותחן   נספתה אמש בשריפה במלון. אלא שמסתבר כי מי שהיתה אמורה למות בשריפה היא לורי. כעת היא במרדף נגד הזמן, ויש לה רק 24 שעות שבהן היא צריכה למצוא את הבת שלה, לפני שיגלו כי היא עדיין חיה. לורי יוצאת למסע מורכב פיזית ונפשית, בו היא מנסה להציל את היקר לה מכל. ספר מהיר שמותיר את הקוראים חסרי נשימה ועם דופק מואץ. להשיג ברשתות הספרים ובחנויות הספרים הנבחרות ובאתר האינטרנט: bookme, מחיר: 98 ₪.
ניצחון בלתי אפשרי
האם תוכלו לראות בדמיונכם נער מתבגר נזרק לבדו אל מסע זוועות, שורד אותו מבלי לאבד צלם אדם, וממשיך הלאה מתוך נכונות לעשות הכול למען אלה שנותרו מאחור? "ניצחון בלתי אפשרי" מאת אנטולי רובין בהוצאת ספרי ניב, מביא את סיפורו של האישי של המחבר, אדם שקורות חייו מנעוריו המוקדמים מגלמים בתוכם את הטרגדיה שפקדה את עמנו בשואה ולאחר מכן את רדיפות היהודים בברית המועצות ואת מחנות העבודה בסיביר.
בסיפור נתוודע לחייו של אנטולי רובין אשר נולד בשנת 1927 במינסק בירת רוסיה הלבנה. בשנת 1941 הרגו הגרמנים את כל משפחתו והוא נשאר לבדו בגטו, עד להשמדת יהודי גטו מינסק. משם ברח לכפר שבו מצא מקלט כשהוא מתחזה לנוצרי. בשנת 1946 עלילה אנטישמית גורמת למאסרו הראשון, הוא נידון ל-5 שנות עבודות פרך בסיביר. בסיועה של דודתו ששרדה את המלחמה, הוא השתחרר לפני הזמן, חזר למינסק ולמד במכון לתרבות הגוף. היחס האנטישמי אליו, נטע בו רגשות ציוניים והוא התחיל לפעול להשגת מידע על ישראל. עקב פעילותו הציונית נאסר בשנית בשנת 1958 לשש שנות מאסר במחנות במורדוביה. אנטולי עלה ארצה ב-1 במאי 1969 ומיד הצטרף לקבוצה של פעילים למען מאבק גלוי לפריצת שערי העלייה מברית המועצות ולמען מאבק גלוי לשחרור יהודי ברית המועצות וזכותם לעלות לארץ ישראל. להשיג בחנויות הספרים ברחבי הארץ או בחנויות הספרים המקוונות, מחיר: 98 ₪.
לחיות את הרגע
לינדה מזרחי, הבעלים של הוצאת אדל-יהלומים וסופרת מצליחה בעצמה, מוציאה בימים אלה רומן חדש. "לחיות את הרגע" הוא רומן מתח אשר לוקח את הקורא למסע במעמקי עולם הפשע, חושף אותו לתככים, למזימות ולחיים נטולי פחד שיש להם רק מטרה אחת לחיות את הרגע ולנצל אותו עד תום. בספר נכיר את קארין שחייה את החיים הטובים לפי כל הכללים. היא מאורסת לגבר מושלם, לומדת לתואר בהוראה ויש לה משפחה תומכת ואוהבת ונראה שהחיים שלה מתוכננים עד לפרט האחרון. עד שיום אחד העתיד הבהיר שלה מתענן וברקים חוצים את השמיים כשעבריינים מאיימים על אביה ועל העסק המשפחתי שלהם. נחושה לעזור היא נכנסת בעיניים פקוחות לרווחה היישר לגוב האריות. להשיג ברשתות הספרים ובאתר: bbooks  , מחיר: 98 ₪.  
פרידה אחת יותר מדי
"פרידה אחת יותר מדי" מאת דניאלה שטינמץ בהוצאת ידיעות ספרים, הוא רומן המביא את סיפורה האוטוביוגרפי המטלטל של דניאלה-דנושה שטינמץ, שהפכה כל התמודדות שנקרתה בדרכה למקור של כוח. בספר מתארת שטינמץ איך התגלגלה כיתומה משני הוריה שנספו בשואה בין מקומות מסתור ומנזרים. כפעוטה יתומה משני הוריה היא נדדה והיטלטלה בין מקומות מסתור ומנזרים, עד שבדרך לא דרך הגיעה לארץ, מצאה בית חם והורים אוהבים והקימה משפחה מאושרת. לאחר לבטים רבים החליטה להעלות את זיכרונותיה על הכתב ולפרסמם לזכר בתה תמי, שנפטרה מדום לב בהיותה בת עשרים ושתיים. להשיג בחנויות הספרים ברחבי הארץ או בחנויות הספרים המקוונות, מחיר: 98 ₪.
שלוט בי
"שלוט בי" הוא הספר הראשון בטרילוגיית הסאגה המלכותית של הסופר ג'נבה לי. בספר נתוודע לסיפור אהבתם מלא התשוקה של קלרה בישופ, צעירה מבית טוב ויורש העצר המגורש, הנסיך אלכסנדר מקיימברידג' רודף השמלות. היכרותם החלה בנשיקה שנלקחה ללא רשות שהותירה את קלרה מבולבלת מהתעוזה אך היא לא ערה שהנשיקה תוביל לסיפור מלא עוצמות של תשוקה ושכרון חושים. האם קלרה תתפתה ותתמסר לילד הרע? האם ניתן יהיה לשלוט בו או שמא הוא ישלוט בה. להשיג ברשתות הספרים ובחנויות הספרים הנבחרות ובאתר: bookme, מחיר: 98 ₪.
יום אחד בדצמבר
"יום אחד בדצמבר" מאת ג'וזי סילבר בהוצאת דני ספרים הוא סיפור אהבה מענג, מחמם לב ומרגש עד אין קץ, המזכיר לנו שלגורל יש דרכים משלו להגיע לאושר הנכסף. לורי בטוחה שאהבה ממבט ראשון קיימת רק בסרטים. אבל יום אחד, בחודש דצמבר מושלג, היא רואה מבעד לחלון אוטובוס מעורפל גבר שהיא יודעת בכל נימי נפשה שהוא האחד בשבילה. עיניהם נפגשות לשבריר שנייה של קסם טהור... ואז האוטובוס ממשיך בדרכו. לורי יודעת שהם נועדו להיפגש שוב יום אחד, ובמשך שנה תמימה היא סורקת כל תחנת אוטובוס וכל בית קפה בלונדון בתקווה למצוא אותו, אך ללא הצלחה. ואז הם שבים ונפגשים במסיבת חג-מולד, כששרה, חברתה הטובה ביותר של לורי, מציגה בפניה את החבר החדש שלה ומסתבר שזהו ג'ק, הבחור מהאוטובוס. אלא מה... בעקבות הפגישה המחודשת מגיעים עשר שנים שבהם לורי, שרה וג'ק חווים אהבות, פרידות, שברונות לב, הזדמנויות מוחמצות וגורלות משותפים. להשיג בכל חנויות הספרים ובחנות המקוונת של ההוצאה: siman-kria, מחיר: 98 ₪.
 
 אחרי הנפילה
"אחרי הנפילה" הוא רומן אירוטי חסר מעצורים פי עטה של מלאני הארלו מבית הוצאת ספר לכל. ג׳ק ולנטיני הוא לא הטיפוס של מרגו. לדעתה בוקרים סקסיים וקודרים הם בסדר בסרטים, אבל בחיים האמיתיים היא מעדיפה חליפה, עניבה, נימוסים טובים ופנים מגולחות. ג׳ק אולי נראה מדהים, אבל הוא גם מוזנח, מסוקס וחצוף. הוא גם לא רוצה שום קשר עם ״בחורה עירונית עשירה״ כמוה והוא לא מפחד להגיד את זה.
עכשיו שהוטל עליה לייחצן את חוות המשפחה שלו, הוא תקוע איתה למשך עשרה ימים וגם היא תקועה איתו. עם מבטיו החודרים, עם מצבי הרוח שלו, עם מכנסי הג׳ינס ההדוקים שלו ועם השרירים הבולטיםעד מהרה נוצר בין השניים מתח מסוג שונה לגמרי, מהסוג שגורם לגיבורת העלילה  להתנהג לא יפה באסם, בין העצים ובטנדר .וככל שהיא מגלה יותר על החייל לשעבר השרוי באבל,  כך היא מבינה אותו יותר.  מות אשתו לפני שלוש שנים הותיר אותו שבור ומריר ומלא רגשות אשמה. הוא לא מאמין שמגיע לו סיכוי נוסף לאושר, אבל הוא טועה ובגדול.. להשיג ברשתות הספרים ובחנויות הספרים הנבחרות ובאתר ובאתר: bookme, מחיר: 98 ₪. 

שתי אהבות אמת
בשנות העשרים שלה אמה בלייר נישאת לאהוב נעוריה ג'סי.  הם בונים לעצמם חיים הרחק מהציפיות של הוריהם והאנשים בעיר הולדתם במסצ'וסטס.  הם מטיילים בעולם יחדאמה ככותבת עצמאית וג'סי כעוזר הפקה לסרטי טבע. הם  חיים את החיים במלואם ומנצלים כל הזדמנות להרפתקה חדשה. ביום הנישואין הראשון שלהם ג'סי נשלח למשימה באיים האלאוטיים והמסוק שבו הוא טס נעלם מעל האוקיינוס השקט, ג'סי נעלם לנצח ואמה חוזרת הביתה בניסיון לאחות את השברים. כעבור מספר שנים,  שהיא כבר בשנות השלושים שלה, פוגשת אמה חבר מהעבר בשם סאם ומתאהבת שוב. כשהיא וסאם מתארסים,  נראה כי היא זוכה להזדמנות שנייה להיות מאושרת.  עד שג'סי חוזר.  עכשיו יש לאמה בעל וארוס. אך מי מהם הוא אהבתה האמיתית?
"שתי אהבות אמת" - כתבה: טיילור ג'נקסיס ריד. הוצאת ספר לכל.
להשיג ברשתות הספרים ובחנויות הספרים הנבחרות ובאתר ובאתר: bookme, מחיר 98 ₪. 
  


               
               
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה