יום רביעי, 19 באוקטובר 2016

הבית הישראלי , תערוכת "ריהוטים 2017"

אם גם אתם כמוני מעדיפים לרכוש מוצרים כחול לבן עם גאווה ישראלית ולחזק את היצרנים המקומיים ואת הכלכלה בישראל כדאי שתבקרו בביתן 'הבית הישראלי' המוצג במסגרת תערוכת 'ריהוטים 2017'. ביתן 'הבית הישראלי' משתרע כל פני 300 מ"ר ומדמה בית עכשווי על כל חללי המגורים שבו, כשבכל חלל מוצגים החידושים האחרונים בתחום על טהרת ייצור כחול לבן ובשילוב תו האיכות והשירות.
בבית הישראלי מוצגים חללי מגורים וחללים מרווחים בעיצוב מודרני אקלקטי, ובהם מטבח, חדרי ארונות, חדרי שינה, חדרי ילדים, פינת עבודה, סלון, פטיו ועוד, המציגים את החדשנות בתחומים שונים בשילוב חומרי גלם מיוחדים, לחיפוי קירות, רצפה, חלונות ודלתות.
החברות המשתתפות בחרו פריטים מתוצרתם להצגה בחדרים השונים, ובהתאם לשילובם בתוכנית האדריכלית של הבית.כל הבית מצויד בפריטי ריהוט, אביזרים וציוד נלווה תוצרת ישראלית כחול לבן: מטבחי זיו, חב' עץ המשאלות(שולחן)  חברת דגם (כסאות), חברת האוס אין (ריהוט לחדרי ילדים ומתבגרים), חברת דלקוב (ארונות), חברת מזרני כפר סבא (מיטה לחדר הורים), של קליל (חלונות וויטרינות)  סטליס  (חדר מגורים מאובזר במערכות ישיבה), גלובל צרעה (חדר עבודה), אופיס טקסטיל (טקסטיל לחללי הבית השונים), רב בריח (דלתות פנים וכניס), הייפריים (מסכי טלוויזיה לחללים השונים), דומוס נייטר(חיפוי קירות), קל קאבר (חיפוי בריקים), דור וצורי – (חיפוי אריחי בטון וכלים סניטריים), 4make ( מדבקות קיר לקירות), אפרת אילן ( ציורים ויצירות אומנות),  אלפנט (מחיצת ברזל ועץ לעמדת עבודה וספסלי עץ), נירלט ( חומרי גלם לחיפוי), ארטוש גלרי, ביתילי, זכוכית כחול לבן, מילגה, רהיטי דורון, יצירות אמנים ישראלים צעירים), i-green (אדניות צמחיה), green wall (קיר צמחיה מוס), גליפס דיזיין ( יצירות אומנות ממתכת), איגמי (מוצרי צריכה מקרטון) וחברת  ריביירה (ארונות) שמציגה חוץ מבביתן 'הבית הישראלי' גם מגוון רחב של ארונות ופתרונות איחסון של בגדים..שווה ביקור .


לדברי אורי סגרה, יו"ר איגוד תעשיות הריהוט שבהתאחדות התעשיינים: "הבית הישראלי מציג את תעשיית הריהוט הישראלית במלוא תפארתה וגאוותה. גם השנה בחרנו להביא לידיעת הציבור את קיומו של תו האיכות והשירות המוענק לחברות באיגוד הריהוט אשר נבדקו ועמדו בתנאי בודק חיצוני מאשר.חברות הריהוט שבאיגוד מחויבות לאמנת איכות ושירות באיכות המוצר ,שירות העברת מידע מדויק לצרכן על הרכב המוצר וחומריו, זמן הספקה ,אחריות ,בטיחות ואמינות ובכך מעניקות לצרכן שקט וביטחון בבואו לרכוש רהיט מחברה המחזיקה בתו". 

המוקדים המרכזיים בבית הם :
·        מדורת השבט - המטבח גדול ופתוח מחובר לשאר חללי הבית השונים. קיים קשר עין בין אזור המטבח לפינת האוכל והסלון וכל אלו משתתפים בחגיגת האירוח והמשפחתיות.  ישיבה יומיומית מתאפשרת מסביב לאי גדול עבור כל בני הבית, כל אחד מחלקי המטבח נגישים ומורכבים מחומרים רבים ומתקדמים, הטכנולוגיה כיום מאפשרת שימוש בחומרים דקי דופן ובעלי עמידות גבוהה בשילוב צירים ומגירות שהם המילה האחרונה .
·        בחלל המרכזי בבית בו עוברים כולם, יש קישור בין פנים לחוץ והוא צריך להיות כזה שיכניס אור ואנרגיות טובות לבית.
·        אני בתוך החדר האינטימי שלי - כיום קיימת גם התמקדות ביצירת החללים הפרטיים כלומר חדרי השינה אשר יתנו מענה לצרכיהם של בני הבית. החללים מתוכננים ומעוצבים על כל פרטיהם הגדולים והקטנים. 

·        חזרה לחיים משותפים ומשחקים - המגמה הרווחת כיום בתכנון חדרי הילדים הינה החזרה לחיים משותפים של מספר ילדים בחדר, האחים עד גיל בגרות מבלים יחדיו וככזה מתוכנן עבורם החדר המשותף בבית. דבר זה משפיע על עיצוב חלל החדר, בשילוב של מיטות קומתיים או גלריה המאפשרות מגורים של 2 ילדים בחדר אחד, יחד עם ארון בגדים ועמדות תלמיד. בנוסף חדרי הילדים מאופיינים במקומות אחסון רבים מסוגים שונים, אשר מיועדים לצעצועים ולכמות הפריטים הנגישים והמצויים היום כמעט בכל בית אשר גדלה לאין שיעור לעומת  העשורים הקודמים.  

·        חדר משחקים - ברוב הבתים מקצים היום חדר נוסף לשימוש כחדר המשחקים, חדר בו ניתן לשחק ולבלות עם חברים. 
·        חדרי הוא מבצרי -  עבור הנוער החדר הוא מבצרו, המגמה הבולטת היא ביצירת חדרים בהם ניתן לארח את החברים, בהם משולבת פינת זולה אולי אפילו מקרר לשתיה והעיקר שיהיה
אפשר לראות טלוויזיה, לשחק במחשב או בפלייסטיישן, ולרוב יהיה בחדר שכזה מסך אחד לפחות. 
·        עבודה ביתית - כיום ממוקמת עמדת עבודה במרכז הבית לשימוש תכוף ויומיומי של בעלי הבית אשר בעידן של היום נשארים ועובדים חלק מהיום גם מהבית, עמדת העבודה משולבת בבית באופן בו היא מוגדרת דרך הרהיטים ויחידות ספריה גדולות אך יחד עם זאת פתוחה ואוורירית, המאפשרת קשר עין ותקשורת רציפה עם שאר בני הבית. 
·        לשאוף קצת אויר - חלק מהבילוי של זמן הפנאי מתבצע במרפסת, בין עם בני המשפחה או עם חברים, מרפסות רבות מאובזרות במערכת ישיבה נוחה ומפנקת, לעיתים אף בבריכת שכשוך לילדים ולמבוגרים זאת לצורך יצירת ריאה ירוקה על ידי צמחיה תלויה וכמובן ואיך לא בגריל גז המלכד סביבו את כלל המשפחה. 

עוד על 'הבית הישראלי': הבית הישראלי

ריהוטים 2017 – פרטים נוספים:
זו השנה ה- 39 שבה יוצגו תחת קורת גג אחת יוצגו הקולקציות האחרונות, החידושים והטרנדים האחרונים של מיטב החברות והמותגים הבולטים והמובילים כיום בארץ ובעולם בתחום הריהוט והעיצוב.
תאריכים ושעות פתיחה
התערוכה פתוחה לקהל הרחב ותתקיים במרכז הירידים, בין התאריכים : 17-10.16-24.10.16
­­­הכניסה ללא תשלום.
שעות הפעילות:
17/10/16  -    מצאת החג ועד 24:00
18-20/10/16 -           10:00-23:00
21/10/16 – שעות פתיחה כפוף לשעת פתיחת הכבישים (מרוץ אופניים) 11:00-16:00 משוער
22/10/16 -   מצאת השבת ועד 24:00
23/10/16 – ערב חג שני 9:00-16:00
24/10/16  -     מצאת החג ועד 24:00אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה