יום שלישי, 9 באוגוסט 2016

HERMOSO סדרת הטיפוח לגבר מבית joya


הגבר המטרוסקסואלי החדש לא מפחד ואף מתגאה בטיפוח האישי שלו. כבר לא מדובר בגברים שמקסימום מוכנים לשים דאודורנט אלה בגברים שמתחזקים את עורם ושערם ומרגישים נפלא עם התוצאות.
הגבר של היום גם הרבה יותר עסוק מפעם, המשרות יותר תובעניות, חיי המשפחה מורכבים יותר ובכלל, קצב החיים מהיר ותזזיתי ואם אתה נשאר קצת מאחור, אתה מפספס.
כדי לעזור לכם לשלב בין הרצון להיראות מרשים וגברי לבין חוסר הזמן, פיתחנו את סדרת HERMOSO במיוחד לגברים יפים ועסוקים כמוכם, שמאפשרת שגרת טיפוח יעילה וזריזה של לא יותר מכמה דקות ביום. כל המוצרים מבוססים על פורמולות ייחודיות המעניקות הגנה מושלמת לשיער ולעור, רעננות וניחוח נפלא וגברי למשך שעות·        שמפו בניחוח מרענן 500 מ"ל

·        שמפו מקצועי למניעת קשקשים 500 מ"ל

·        תחליב רחצה בניחוח גברי 500 מ"ל

·        קרם גוף במרקם קליל ונעים 500 מ"ל

·        דאודורנט רול און אנטיפרספירנט – מונע זיעה ומנטרל ריחותרקע:
חברת ג'ויה מעבדות לקוסמטיקה  בע"מ, נוסדה  בשנת 2,000 על-ידי אשר גלאי וצורי לוזון. השניים צמחו מתוך עולם הקוסמטיקה, היופי והטיפוח והקימו את מפעל חייהם העוסק במחקר, ייצור ופיתוח מוצרי קוסמטיקה מקצועיים לשיער, לגוף ולפנים, מתוך רצון ושאיפה למצוינות והובלה בתחום הקוסמטיקה.
כיום, חברת ג'ויה מעבדות לקוסמטיקה בע"מ היא אחת מהחברות המובילות והבולטות בישראל לפיתוח, ייצור, שיווק, ייבוא, מסחר והפצה בתחום הקוסמטיקה, הטיפוח והיופי. החברה פועלת בישראל כ- 16 שנים ומייצרת מוצרי קוסמטיקה עבור עשרות מותגים מובילים בארץ ובעולם ומספקת ללקוחותיה ולמותגיה מפעל ייצור אופטימלי באיכותו ויכולותיו, העומד בתקנים וסטנדרטים בינלאומיים מחמירים.


ניתן להשיג:

אתר אינטרנט: joya
פייסבוק:   Joya Collection

אינסטגרם: joya_collection


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה