יום שני, 15 בספטמבר 2014

לקראת פתיחת שנת הלימודים האקדמית מבצע חסר תקדים לסטודנטים ב-iDigitalאיי דיגיטל המשווקת הרשמית של מוצרי אפל בישראל מכריזה על מבצעים חסרי תקדים עבור סטודנטים לקראת שנת הלימודים האקדמית, במקביל למבצע הבינלאומי של חברת אפל העולמית.

החל מהראשון לספטמבר יוכלו סטודנטים, אנשי סגל אקדמי, מורים ורופאים בישראל לרכוש את מחשבי הmac ב-15% הנחה. הנחה זו מצטרפת למחירים החדשים עליהם הכריזה איי דיגיטל לאחרונה, מה שהופך את מחשבי ה-Mac למחשב האולטימטיבי לסטודנט הן מבחינת הביצועים והן מבחינת מתן מענה לצרכים היומיומיים של הסטודנט במהלך שנות לימודיו.

מחשבי ה-Mac מגיעים עם אפליקציות חינמיות מובנות וטובות מאי פעם:
 
אפליקציות iWork -
הכוללות את מעבד התמליליםPages  ואת תוכנת המצגות Keynote התומכות בשפה העברית.
אפליקציות iPhoto -
המאפשרות לארגן ולשתף את התמונות הטובות ביותר וליצור מסמכים ומצגות ברמה גבוה מאוד ובקלות.
אפליקציות ה- iLife -
 המאפשרות עריכה פשוטה של תכני וידאו, סרטונים ב- iMovie,  עריכת תכני מוזיקה, ניתן ללמוד לנגן באופן עצמוני בכלים כמו גיטרה ופסנתר עם אפליקציית  GarageBand.
 
כמו בעבר בכל מערכות ההפעלה של אפל ניתן לסנכרן תמידית ב-iCloud עם שאר מכשירי אפל אשר נמצאים ברשותך- iPhone, iPad ואפילו עם ה-PC שלך.

על הנחות אלו מתווספת  "חבילת מבצעים למוצרים משלימים" המאפשרת לסטודנטים שרכשו מחשב או אייפד ליהנות מחוויית משתמש אולטימטיבית במחיר אטרקטיבי.

במקביל ניתנת גם הנחה יוצאת דופן ברכישת iPad Air – סטודנטים יוכלו לרכוש מכשירי iPad Air ב- 10% הנחה
ולקבל גם 200 שקל במתנה לקנייה ממגוון מוצרי tracer deluxe  - אותם הייתי ממליצה "לבזבז" על ה  iDigital 
 
מדובר בעט סטיילוס המציע מגע ותחושה של כלי כתיבה משובח על גבי מסך המגע שלכם, דיוק מירבי המאפשר ציור וכתיבה ברמה גבוהה, קצה גומי רך ועמיד המונע שריטות, עובד על כל מסך מגע המאפשר עבודה עם עט סטיילוס, מבנה ארגונומי לנוחות מירבית,ומתחת לקצה הגומי יש מברג פילפס קטן וכלי עזר להוצאת כרטיסי סים
והעט עצמה מגיע עם אופציה לכתיבה בדיו שחור ואדום.
 

  
מבצע "חוזרים ללימודים עם איי דיגיטל" יהיה תקף מה- 1/9 ועד ל14/11  בלבד.
ניתן לממשו אך ורק בהצגת תעודת סטודנט או תעודת הוראה רשמית ממוסד מוכר בתוקף.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה