יום רביעי, 12 במאי 2021

חיים בריאים לקטנטנים עם רויאל קנין

 


 חברת 'רויאל קנין' מכריזה זו השנה השנייה על קמפיין

"חיים בריאים מהרגע הראשון" לעידוד מודעות לצרכים התזונתיים וההתפתחותיים בשנה הראשונה לחייהם של הגורים. 

בישראל ישנן כמיליון חיות מחמד, מתוכן כ- 600 אלף כלבים ויותר מ- 300 אלף חתולים. בתקופת הקורונה נרשם זינוק של *כ- 70% באימוץ בעלי חיים בישראל ובעולם (* נתוני צער בעלי חיים רמת-גן), כאשר עיקר האימוץ הוא של גורים.  רויאל קנין (Royal Canin), היצרנית הצרפתית של מותג הסופר פרמיום לתזונה ובריאות לכלבים וחתולים, יוצאת זו השנה השנייה בקמפיין "חיים בריאים מהרגע הראשון" לעידוד מודעות לצרכים התזונתיים והתפתחותיים בשנה הראשונה לחייו של הגור.

הקמפיין ילווה בהשקת קיטים המכילים מזון יבש מותאם לשלב הגורות ו-2 פאוצ'ים של מזונות רטובים מותאמים במתנה.  הקיטים מיועדים לכלבים ולחתולים עד גיל שנה ויימכרו באריזות משתנות, במחירים שנעים בין 90 ₪ ל-179 ₪ (המחיר הסופי נקבע ע"י הקמעונאי בלבד).  את הקיטים ניתן להשיג בחנויות המתמחות במזון לחיות מחמד ובמרפאות הווטרינריות ברחבי הארץ ומחירן הסופי נקבע על ידי הקמעונאים באופן בלעדי. 

מפרט הקיטים:

·       קיט למזונות גורי חתולים (מגיל 4 חודשים ועד גיל שנה)– מכיל שק של 2 ק"ג מזון יבש + 2 פאוצ'ים של מזונות רטובים מותאמים במתנה.

·       קיט למזונות אם & גור חתולים (מגיל לידה ועד 4 חודשים)– מכיל שק של 2 ק"ג מזון יבש + 2 פאוצ'ים של מזונות רטובים מותאמים במתנה.

·       קיט אסקטרה סמול פאפי-  מזון לגור כלב מגודל קטן מאוד (גודל בבגרות עד 4 ק"ג) מגיל חודשיים ועד גיל שנה – מכיל שק של 1.5 ק"ג מזון יבש + 2 פאוצ'ים של מזונות רטובים מותאמים במתנה.

·       קיט מיני פאפי – מזון לגור כלב מגודל קטן (גודל בבגרות עד 10 ק"ג)  – מכיל שק של 2 ק"ג מזון יבש + 2 פאוצ'ים של מזונות רטובים מותאמים במתנה.


בנוסף וכחלק מפעילות החברה לעידוד 'אימוץ אחראי', רויאל קנין יוצאים בשיתוף פעולה עם 'תנו לחיות לחיות' ועמותות אימוץ נוספות במסגרתו כל מי שיאמץ גור כלבים או חתולים יקבל קיט גורים של רויאל קנין המותאם לתקופה הראשונה בחיי הגור. כמו כן, יקבלו המאמצים קיט נשיאה ייחודי המאפשר לשאת את גור החתולים בבטחה לביתו החדש או למרפאה הווטרינרית.  

לדברי ד"ר פול סלון, מנהל הקשרים המדעיים ברויאל קנין ישראל: "להחלטות אלו השפעות ארוכות טווח ומשמעותיות על בריאות הגורים, ולדבריו תזונה בריאה ומותאמת לצרכים החיוניים של השלבים הראשונים בגדילה הינה אבן יסוד לחיים בריאים בבגרות.

כדאי לזכור שהמזון הרגיל של הכלב מותאם לו ולבריאותו ולכן לא כדאי להגזים עם פינוקים ולהקפיד על כך שעדיין 90% מהמזון יהיה המזון הרגיל שלו", מסביר ד"ר סלון. "במידה ומעוניינים 'לפנק' את הגור, אפשר לשלב עם המזון היבש גם מזון רטוב שמכיל את כל הרכיבים התזונתיים הנחוצים שיש במזון הרגיל שלו". 


אודות Royal Canin

כבר יותר מ-50 שנה רויאל קנין מחוייבת לספק פתרונות של תזונה בריאה לכלבים וחתולים תוך כדי שיפור איכות החיים שלהם. החברה שנוסדה בשנת 1968 על-ידי וטרינר צרפתי, ז'אן קסארי עובדת מאז בשיתוף פעולה עם תזונאים, מגדלים מקצועיים ורופאים וטרינרים מסביב לעולם. החברה שמה לה למטרה לשפר את איכות החיים והבריאות של כלבים וחתולים ולהרחיב את המחקר הרפואי בשיתוף פעולה עם מומחים לתזונה של בעלי חיים.  הגישה הייחודית של רויאל קנין מציבה את הדרישות הייחודיות של כלבים וחתולים בראש סדר העדיפויות בתהליך המחקר והפיתוח החדשני.

 

בהתאם לגיל, סגנון החיים, גודל, הגזע או רמת הפעילות הגופנית, פיתחה החברה מגוון רחב של מוצרים המבוססים על מדע, במטרה לפתח דיאטות לצרכיו הייחודיים של כל כלב וחתול. מוצרי החברה מבוססים על פורמולות שיוצרו בקפידה ומשווקים בחנויות המתמחות במזון לחיות מחמד ובבתי חולים וטרינריים ברחבי העולם. מטה החברה ממוקם באימרגוס בדרום צרפת והיא פועלת בלמעלה מ-100 שווקים בשיתוף פעולה עם 7,153 שותפים ברחבי העולם, המציבים כלבים וחתולים במקום הראשון מדי יום.

 למידע נוסף, בקרו ב- royalcanin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה