יום שבת, 18 בנובמבר 2017

תכניסו לעצמכם בריאות לחיים עם ה- NUTRI BULLET

טרנד הבריאות שתפס תאוצה לאחרונה לימד אותנו כצרכנים לחפש אופציות טבעיות, טריות ולא מעובדות למזון ולמשקאות. כחלק מהטרנד ניתן כיום לראות בכל קניון או מרכז מסחרי דוכן שייקים טבעיים המורכבים ע"י הלקוח לפי טעמו האישי. מאחר והאופציה הקנויה היא לא תמיד זמינה וכלכלית הבלנדרים והשייקים מצאו את דרכם לרוב הבתים ונמצאים בשימוש יומיומי ע"י כל בני הבית. גם עלי לא פסח טרנד השייקים ומשקאות האייס ומאחר ואני מעדיפה את המשקאות שלי לא ממותקים ובשעות הערב הבנתי שהפתרון עבורי הוא בלנדר בייתי. 
וכבחורה בעייתית שכמוני הדרישות שלי מהבלנדר היו קצת גבוהות. היה חשוב לי שהוא יהיה מהיר, חזק, שקט, קומפקטי ואלגנטי. בכל הדרישות הללו עמד בגבורה ה- NUTRI BULLET מבית ערוץ הקניות.
הנוטרי בולט מתפאר במנוע 600 W  עוצמתי, להב סחיטה חדישה ופעולה ציקלונית ייחודית (בעוצמה של 10,000 סל"ד) המאפשרת את פירוק הציפה, הקליפה, הזרעים והגבעולים של הצמחים שאנחנו אוכלים לחלקיקים הניתנים לשתייה, ומשחרר את המגוון השלם של החומרים המזינים הנמצאים בתוכם. הנוטרי בולט טוחן בצורה מושלמת קרח (גם כשמדובר בכמויות גדולות), אגוזים, פירות קשים ועוד..
את הנוטרי בולט הכנסתי ישר לעבודה ופינקתי את כל בני הבית במשקאות אייס טעימים ומרעננים. לשמחתי בקריאה בחוברת ההוראות המצורפת גיליתי שלמכשיר להב מיוחד המותאם לטחינה ובעזרתו ניתן להכין ממרחים כגון: פסטו, חומוס, טחינה, עדשים ועוד..


מארז הנוטרי בולט מכיל: מכשיר נוטרי בולט, כוס גבוהה עם ידית אחיזה, כוס נמוכה עם ידית אחיזה, כוס נמוכה,2  מכסים לאטימה חוזרת לכוסות, ספר מתכונים והוראות הפעלה, להב סחיטה ולהב טחינה.


את ה- NUTRI BULLET ניתן להשיג בערוץ הקניות עם משלוח מהיר עד הבית או באיסוף עצמי אקספרס ממחסני החברה כשעה לאחר ההזמנה הטלפונית.
לפרטים נוספים ולהזמנות: NUTRI BULLET
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה