יום חמישי, 5 בספטמבר 2019

שיקום השיער by "פול מיטשל"לשחות בבריכה זה טוב ובריא, אלא שהכלור שהוא חומר כימי שנועד להגן עלינו מהחיידקים והלכלוך במים, הוא אסון לשיער. כלור מייבש את השיער, מוציא ממנו את הברק והרכות והופך אותו לקשה ודהוי.
רוצים לשקם את השיער אחרי נזקי הקיץ, עם השמש והים, המלח והכלור?
מותג השיער "פול מיטשל" בא לעזרתכם עם מוצרים איכותיים מובילים, המורכבים מחומרים טבעיים כמו צמח האוופורי ( Awapuri ) מהוואי, עלי עץ התה ועוד, וממליץ להתחיל כבר עכשיו כדי  להיראות במיטבנו בארוחת החג. יפות וזוהרות עם שיער שופע מטופח ומבריק.
ה"שמפו מספר 3" לניקוי כלור ומזהמים הוא אחד המוצרים הראשונים של המותג שהושק עוד בשנות ה-80 ומבוסס על צמח האוופורי הידוע בתכונותיו לשיקום שיער יבש ופגום במיוחד. אחרי שימוש אחד בלבד תחושו בשינוי. השמפו מנקה את השיער ביסודיות מהכלור, מזין אותו ומחזיר לו את הברק הרכות והלחות. חומרי השמפו עוטפים את השערה ושומרים עליה שהכלור והכימיקלים לא יכנסו לתוכה.
מרכך שיער The Conditioner שהינו מרכך ללא שטיפה ומכיל את צמח האוופורי  משלים את פעולת השמפו. המוצר נבחר על ידי אתר המתולתלות כמוצר הטוב ביותר בתעשייה לשיער מתולתל לשנת 2018-17 . שני המוצרים שהושקו בשנות ה-80 עדיין על מדף המכירות ובראש רשימת ה"בסט-סלר" עד היום.
הכלור עושה שמות במיוחד לצבע הצהוב של הבלונד. כלור ושמש נוטים לייבש שיער בלונדיני שהוא השיער הרגיש ביותר, והופכים אותו לכתום חסר ברק. הסדרה Blonde KerActive מבוססת על פטנט בלעדי של המותג, עם קרטין אקטיבי החודר בצורה אקטיבית לתוך השערה, מחדש אותה בלחות, והופך את השיער לבלונדיני בריא מבריק ויפה. הסדרה מכילה פיגמנט סגלגל קר על מנת לנקות את הבלונד הכתום ולהשיב לשיער את צבע הבלונד הטבעי. סדרת הבלונד Blonde System היא לשימוש מקצועי ע"י מעצב השיער במספרה שיהפוך אותך לבלונדינית בצורה הבריאה ביותר לשיער ועם צבעי השיער של "פול מיטשל". המשך הטיפוח והשמירה על השיער הבלונדיני יעשה על ידי הלקוחה בבית, בעזרת שמפו פלטניום עם פיגמנט סגול קר דומיננטי וחזק המנקה את הבלונד הכתום ומשיב לשיער את צבע הבלונד הטבעי. במסדרה 3 מוצרים משלימים לשימוש יומיומי בהם נמצא הפיגמנט הסגול באופן חלש ומונע הפיכת השיער לסגול.
יובש מהשמש בדרך כלל יוצר גם יובש בקרקפת וגירוי מטריד. סדרת Tea Tree מבוססת על תמצית עץ התה האוסטרלי. בעולם רפואת העור והקוסמטיקה מוכרת תמצית עץ התה כבעלת סגולות ריפוי של יובש וגירוי בעור, וכזו שמזרימה את הדם הקרקפת, דבר גורם לזירוז צמיחת השיער ומניעת נשירה. סדרת "עץ התה" ידועה גם כמנקה ומעלימה קשקשים במיידי אחרי חפיפה אחת וזאת עם מוצר מהטבע וללא מרכיבים כימיים. שימוש תדיר במוצר ימנע חזרת הקשקשים.

הסדרה "סופר סקיני" מיועדת לבעלות שיער עבה ומרדני שהמלח בים הופך אותו לעוד יותר בעייתי. הפורמולה מעדנת ומרככת את שיער מורידה נפח ומחליקה את השערה ללא שימוש בחומרים כימיים. כן כן, מחליקה את השערה ולאחר החפיפה המצב חוזר לקדמותו. לסדרה פטנט בלעדי המבוסס על תרכובות פנימיות שגורמות למעין סחיטה קוסמטית של השערה ההופכת אותה לשיערה חלקה. בגלל אפקט הסחיטה זמן יבוש השיער מתקצר ב-40% ומקטין את זמן הייבוש בפן, ובכך מקטין את הנזקים מהחום.
ולסיום, סדרת הדגל של המותג, סדרת ה- Wild Ginger Awapuri המבוססת על צמח האוואפורי, אותו צמח שהביא להקמת החברה לפני עשרות שנים. אלא שעם היכולות הטכנולוגיות של שנות האלפיים ניתן לייעל את השימוש בהפקת החומר מהצמח ולהגיע לתוצאות עוד יותר טובות. סדרה זו מבוססת על פטנט בלעדי מכבשה ספציפית בניו-זילנד שנמצא כי הצמר שלה מכיל קרטין (החלבון שבונה את השערה) הזהה לקרטין של בני האדם. גילוי זה מאפשר שימוש בקרטין זהה לקרטין אנושי לשיקום שיער פגום ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בתעשייה, והכל מחומרים מן הטבע. חשוב לציין כי הכבשים לא נפגעות או סובלות במהלך הגז, נהפוך הוא, עובדי חוות הכבשים מעידים שהיו שמחים להיות כבשה בחווה ולקבל את אותם התנאים כמו של הכבשים.

קצת על המותג:
המותג "פול מיטשל" מייצר מוצרים לכל סוגי השיער ומגוון רחב של פתרונות לכל בעיות השיער באשר הן. מותג ירוק המושתת על מסורת וערכים לשמירה על הסביבה, העולם, ועל השיער שלכם. המוטו מאז ועד היום הוא Giving Back. תרומה לקהילה ולפלנטה כולה, תוך דגש על מחזור ועל אי עשיית ניסויים בבעלי חיים. המותג "פול מיטשל" חרט על דגלו את ערכי האמינות, החדשנות, וטכנולוגיה מתקדמת ליצירת המוצר הטוב ביותר לטיפול בשיער, והוא מתחייב לכל מה שהוא מבטיח.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה