יום ראשון, 5 באוקטובר 2014

חברת GARMIN משיקה בישראל את שעון הטריאתלון Forerunner 920XT 
באירוע השקה שנערך במקביל להשקה העולמית (ד', 1.10) חשפה רונלייט דיגיטל, היבואנית הרשמית למוצרי GARMIN בישראל, את שעון הטריאתלון המתקדם בעולםGARMIN Forerunner 920XT
והציגה עוד שורת מוצרים חדשניים ביניהם צמיד הכושר והבריאות vivosmart ואת מחשב הרכיבה Edge 1000.
 
חברת GARMIN, מובילה בינלאומית בתחום שעוני הספורט ומחשבוני האופניים, לספורטאים בכל הרמות, וחלוצת קטגוריית המחשוב הלביש, חושפת לראשונה בישראל את קולקציית מוצרי ה- Premium לשנת 2015, בראשה ה- GARMIN Forerunner 920XT, זאת במסגרת אירוע השקה שהתקיים בהרצליה (ד', 1.10), במקביל לאירוע ההשקה העולמי.
גיא דה פיצ'וטו, מנכ"ל חברת רונלייט דיגיטל, היבואנית הרשמית של GARMIN בישראל, פתח את אירוע ההשקה בדברי ברכה ואמר "אנחנו גאים להשיק בישראל את שעון הטריאתלון המתקדם בעולם, ה- Forerunner 920XT, במקביל להשקה העולמית. קטגוריית המחשוב הלביש הולכת ותופסת תאוצה בעולם ועם ההשקה הזו מוכיחה GARMIN כי היא מובילה את הקטגוריה הזו בתחום מוצרי הספורט. אני מאמין שתחום המחשוב הלביש הוא כאן כדי להישאר וכי לא מדובר בטרנד חולף, במיוחד עבור עולם הספורט".
 
 
GARMIN Forerunner 920XT: מאמן טריאתלון אישי בפרק כף היד
הדגם החדש בסדרת שעוני הספורט GARMIN Forerunner - Forerunner 920XT - משנה את תפיסת מתאמני הטריאתלון בכל הרמות, אבל לא רק. השעון, שנחשב כיום למתקדם, הקל והפונקציונלי ביותר בשוק, מציע מאמן אישי בפרק כף היד, לריצה, רכיבה ושחייה, כל זאת הודות לשורת תכונות הכוללת: תצוגת Chrome צבעונית חדה וברורה, רכיבGPS  מובנה, עמידות במים וטכנולוגיות Bluetooth ו- WiFi, המאפשרות סנכרון של הנתונים האישיים, שיתופם בפורטל המשתמשים הבלעדי ל- GARMIN או ברשתות החברתיות, והפיכת כל אימון לתחרות עם משתמשי GARMIN האחרים, ללא צורך בחיבור למחשב. עוד מצויד ה- Forerunner 920 גם במונה קצב והאצה מובנה, ללא צורך בחיבור חיישן נפרד, מסך צבעוני, יועץ התאוששות לאחר אימון, תכנון מסלול, מדידת VO2 (מדד כושר אתלטי), כל זאת במטרה לאפשר למתאמנים אימון חכם ובריא, תוך קבלת מידע חיוני שאחרת ניתן היה לקבלו רק על ידי אימון בתנאי מעבדה. לצד הפונקציות המתקדמות מציע המוצר גם שימושים יומיומיים, דוגמת מד צעדים, מד שריפת קלוריות, מעקב שינה ואפשרות לקביעת יעדים אישיים ומעקב אחר עמידה בהם. ל- Forerunner 920 עיצוב אלגנטי וצעיר, 15% קל יותר ו- 18% דק יותר בהשוואה לקודמו בסדרה (Forerunner 910) והוא כולל גם פונקציות מתקדמות הכוללות סנכרון עם טלפונים חכמים, קבלת הודעות טקסט, דואר אלקטרוני, תזכורות לוח שנה ואת פונקציית ה- Live Track המאפשרת לחברים ומשפחה לעקוב, להתעדכן ולעודד את המתחרה שלהם בכל שלבי התחרות. השעון יוצע בישראל בשני צבעים: כחול/שחור  או לבן/אדום.
 
 
מחיר מומלץ לצרכן (כולל מע"מ): 3,290 ש"ח כולל רצועת דופק Premium.
 
בנוסף הציגו באירוע גם את הדור הבא של צמידי הכושר והבריאות ה- vivosmart ואת מחשב הרכיבה המתקדם Edge 1000.

 
GARMIN  vivomart: מזמינים אתכם לזוז
צמיד הכושר והבריאות הצבעוני והמעוצב vivosmart משנה את הדרך בה אנשים שומרים על כושר, זאת על ידי הצבת יעדי אימון יומיים מותאמים אישית ומעקב אחר העמידה בהם, תזכורות יומיות 'שהגיע הזמן לפעילות גופנית', מדידת צעדים, מדידת שריפת אנרגיה (קלוריות), ניטור שינה ועוד. בנוסף, מציע הצמיד גם אפשרות חיבור לרצועת דופק, ואפשרות  להכניס "מוטיבציה" לשמירה על הכושר על ידי קיום תחרויות בין משתמשי vivosmart אחרים, באמצעות שיתוף ברשתות החברתיות, סנכרון אלחוטי מלא לפורטל GARMIN Connect ולאפליקציה לטלפונים חכמים. כיאה לכול מוצרי Garmin החדשים, גם ה- vivosmart תומך בסנכרון לטלפונים חכמים ומאפשר קבלת הודעות טקסט, דואר אלקטרוני ועוד. ל- vivosmart צג חיצוני המספק תצוגה ברורה של השעה, קלוריות, מרחק, מטרה יומית, ספירת צעדים והתראות ממכשיר הטלפון החכם.
החברות רונלייט דיגיטל ו- GARMIN עובדות במשותף ובמרץ על התאמות הצמיד לקהל הישראלי
והוא יוצע למכירה בתקופה הקרובה.

GARMIN Edge 1000: להתחבר, להתחרות, לנצח
עבור אלו הרוכבים כתחביב ועבור אלו הרוכבים באופן מקצועי ותחרותי, מציע מחשב הרכיבה GARMIN Edge 1000 להגיע למקסימום. להתחבר, להשוות, להתחרות ולנצח, על ידי הפיכת כל רכיבה למרוץ תחרותי, תוך צפייה בתוצאות בזמן אמת, השוואת תוצאות עם משתמשיGARMIN Connect אחרים, התראות על תחילת מקטע וסיומו ועוד. ה- Edge 1000 מציע למשתמשים יכולות ניווט ומיפוי מתקדמות וייעודיות לרכיבת אופניים, לרבות מפות הטעונות מראש הכוללות נתוני כביש ושטח, נתוני גובה, נקודות עניין ואפשרות לחפש נקודות ציון וכתובות ספציפיות. עוד מציע המוצר תמיכה  בחיישני מדידת קצב לב, מד וואטים, מד מהירות, מד סיבובי פדלים ועוד. ה- Edge 1000 מציע גם בניית תכנית אימונים אישית ומעקב אחר ביצועים ועמידה בלוחות זמנים. הודות ליכולות סנכרון עם טלפונים חכמים מציע המוצר גם את האפשרות לקבל הודעות טקסט, התראות שיחה, דואר אלקטרוני, תזכורות לוח שנה ואת פונקציית ה- Live Track המאפשרת לקרובים לעקוב, להתעדכן ולעודד את המתחרה שלהם בכל שלבי התחרות.
 
 
 
מחיר מומלץ לצרכן (כולל מע"מ): 3,400 ₪.
כל מוצרי GARMIN בישראל, המשווקים על ידי רונלייט דיגיטל, נושאים שנתיים אחריות מלאה.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה